Hakkımızda

Bir Mutluluk Hareketi

Doğadan ilham alarak oluşturduğumuz doğal, minimalist ve zarif fotoğraf stilimiz ile her dönem yüzlerce çiftimizin ruhuna dokunan fotoğraf ve video içerikleri üretmekteyiz. Çiftlerimizin çekim anlarındaki enerjilerini, heyecanlarını ve mutluluklarını fotoğraflarda hissedebilirsiniz.

 

Tutkumuz;

Estetik, sanat ve enerjiden beslenen görseller oluşturmak ve her zaman daha iyisini yapmayı hedeflemektir. BİYOLOKMAN EN MUTLU ANILARINIZI ÖLÜMSÜZ KILAR sloganı ile yola çıktığımız 2013 yılından bu yana fotoğraf, video, düğün çekimi, kına çekimi, pride partı vb. birçok detayda çiftlerimize ilham kaynağı olmaktır. Markalarımız birbiriyle tamamen bağlantılı şekilde hizmet sunan profesyonel oluşumlardır.

 

Hedeflerimiz;

Markamız kuruluş felsefesi ve vizyonu gereği kişiye özel iletişim, planlama, uygulama ve hizmet teslimi gibi tüm aşamalarda profesyonel bir kadro ile çiftlerimizin evlilik sürecindeki en yakın dostları olmayı hedefliyor.

Ekibimiz mesleğe dair üst düzey teknik ve teorik donanıma sahip, güncellik takip eden, görsel sanatlara dair estetik zevkini sosyal analiz ve yüksek iletişim becerisi ile birleştirmektedir.

Estetik, sanat ve enerjiden beslenen görseller oluşturmak birincil hedefimizdir.